اخبار

l

مجمع عالی بسیج کارگری سپاه قدس گیلان

همایش مجمع عالی بسیج کارگری استان گیلان در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخه ۲۲ اسفند ماه در سالن احتماعات فنی و حرفه ای استان گیلان  با تلاوت آیاتی چند از کلام ا… مجید آغاز گردید .

و بعد از خواندن سرود ملی ،  مدیر کل فنی و حرفه ای استان گیلان  جناب آقای مهندس  رحیم عطایی پور  ضمن خیر مقدم گویی به میهمانان این همایش نکاتی را از خدمات این مرکز به مدد جویانی که جهت آموزش مراجعه می کنند بیان نمودند.و در ادامه کلیپی در جهت  کسب مهارت و فنی مددجویان در این مرکز پخش گردید.

در ادامه مجری برنامه جناب آقای مهندس مهدی محمد زاده اشعار و دیکلمه ای در مورد رشادت های شهیدان قرائت نمودند.سپس رئیس مجمع عالی بسیج کارگری استان جناب آقای دکتر سماکچی و نائب رئیس مجمع عالی جناب آقای دکتر پهلوان یلی و سرمربی حلقه صالحین حجت الاسلام حاج آقا سمیعی و دبیر مجمع عالی بسیج کارگری استان جناب سرهنگ بهرام صدیقی بیاناتی را در مورد عملکرد این مجمع در سال ۹۵ ایراد نمودند.

دکتر سماکچی بیان نمودند که دغدغه ما کارگران و کارفرمایان این است که جلوی ورود کالای قاچاق را دولت بگیرد و حمایت از کالای داخلی بکند و برای رفع موانع تولید و حفظ واحدهای در حال تعطیل تسهیلات ویژه در نظر بگیرند که کارفرمایان بتوانند از این بحران ورشکستگی کارخانجات با موفقیت عبور کنند .

و سرپرست کارگری سپاه استان جناب سرهنگ صدیقی  اهداف  مجمع عالی بسیج را  اجرایی منویات مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی در استان بیان نمودند و این که ما بتوانیم واحدهای تولیدی در حال وضعیت زرد را شناسایی کنیم و  با ارزیابی و حمایت کردن و  این واحدها با معرفی به بانک مهر جهت تسهیلات بانکی بتوانیم کمک به رفع بیکاری عزیزان کارگر استان داشته باشیم .

و در ادامه  مدیر کل تامین اجتماعی استان جناب آقای مهندس حق پرست بعنوان یکی از اعضای کارگروه این مجمع گزارشاتی را در مورد ارائه خدمات بیمه ای کارگران عزیز گیلانی بیان نمودند .

در ادامه سردار علیزاده هم صحبت هایی درباره عمل به فرامین مقام معظم رهبری در باب اقتصاد مقاومتی بیان کردند که امروز ما نباید به انتظار حل مشکلات توسط مدیران بایستیم بلکه ما بسیجیان باید وارد عمل شویم و  راه حلی را برای برون رفت از این مشکلات پیدا کنیم

اضافه کردن دیدگاه جدید