اخبار

بیانیه سازمان بسیج کارگری به مناسبت 8و 9 دی

بیانیه سازمان بسیج کارگری به مناسبت 8 و 9 دی

بیانیه ( 8 دی گیلان)9 دی1395

سازمان بسیج کارگری سپاه قدس گیلان

 

در فتنه 88 یک بیماری عمیقی درست کرده بودند،که با این برخوردهای گوناگون سیاسی و امنیتی و اینها حل نمیشد؛که مردم آمدند بساط فتنه و فتنه گران را در هم پیچیدند.لذا حادثه ی 9 دی یک حادثه ی ماندنی در تاریخ ماست. این حادثه بایستی حفظ شود،بایستی گرامیداشته شود.    ((مقام معظم رهبری21 /09/1390))

 به یقین 9 دی یکی از الطاف خفیه خداوند متعال به ملت حق مدار و ولایت دوست ایران است که التزام عملی به اسلام و فرامین ولی امر مسلمین دارند و با انسجام ملی، مردم سالاری دینی را با هدایت پیرو مرادشان در کشور حاکم کرده‌اند و در گسترش عدالت با تاسی به مقتدایشان حضور آگاهانه دارند، و به دور از جنجال‌های سیاسی، بالندگی انقلاب را خواستارند و در مقابله با هر گونه تعرضی، مردانه در صحنه حضور دارند و هرگونه تهدید را با صلابت و مقاومت پاسخ دندان شکن می‌دهند، همچنان که در هشت سال دفاع مقدس ایستادند و با تقدیم هزاران شهید و ایثارگر هیچ گونه خللی در عظم و اراده‌ی آهنین‌شان به وجود نیامد و تمامی دنیای استکبار در برابر ملت منسجم و ایمانی ایران شکست مفتضحانه خورد و فهمیدند که ایرانی با ایمان و پایبند به ارزشهای اسلامی تا پای جان از سرزمینش دفاع خواهدکرد.

9دی نماد ارادت مردم عاشورایی ایران به امامت، منشور هدایت و سرلوحه‌ی بیداری نسل‌های آینده است که با نگاه به آزمون بصیرت و بیعت عاشقانه پدران و مادرانشان در تلالو نورانیت حضور بی‌دریغ و عزمی راسخ، چشمان فتنه را در این روز بزرگ کور کردند و به تمامی فتنه گران داخلی و توطئه‌گران خارجی فهماندند که همیشه بیدار و در صحنه‌اند و پاسدار واقعی میراث گران سنگ بنیانگذار جمهوری اسلامی هستند.

ملت شریف ایران در حماسه 9 دی با حضور پرشور خود تمامی عملیات روانی استکباری و صهیونیستی در فضای غبارآلود فتنه 88 با حماسه‌ای فرا ملی و حمیت مذهبی در هم شکستند. و در حقیقت این روز را می‌توان انقلاب سوم ایران اسلامی در پاسداری از آرمانهای والای امام راحل، شهدا و نظام مقدس اسلامی دانست که گوش به فرمان مقام عظمای ولایت همیشه در صحنه حاضرند.
نهم دی ماه سال یک هزار و سیصد و هشتاد و هشت، نقطه عطفی در تاریخ سی و چند ساله انقلاب اسلامی ایران بود تا برای بار چندم به جهانیان ثابت شود این نظام تا چه حد از استحکام برخوردار است.وقایع پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری را اگر بزرگترین چالش پس از انقلاب اسلامی ایران ندانیم، قطعا این وقایع از خطیرترین برهه‌های این انقلاب بوده است که می‌رفت در سایه فرسنگ‌ها عقب افتادن قشر به اصطلاح نخبگانی کشور،اصل نظام را با چالش اساسی مواجه سازد.

ما کارگران بسیجی با آرمان های مقدس شهدا، حضرت امام راحل (ره) و حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای (مد ظله العالی)مقام عظمای ولایت تجدید میثاق نموده و اعلام می داریم تنها راه سعادت، فلاح و رستگاری تبعیت از رهبری و فرامین ولایت است که باعث شکست ابهت و سرنوشت استکبار جهان و دشمنان قسم خورده اسلام شده است.

 

و السلام علی عباد الله الصالحین

اضافه کردن دیدگاه جدید